Trinion client bank (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
