Trinion client bank (1.0.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Number
nl: Getal

en: Default
nl: Standaard

en: Total
nl: Totaal

en: Upload
nl: Uploaden

en: Off
nl: Uit

en: Comment
nl: Reactie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Payment
nl: Betaling

en: Company
nl: Bedrijf

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Organization
nl: Organisatie

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
