Trinion client bank (1.0.1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: On
nn: På

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Upload
nn: Last opp

en: Off
nn: Av

en: Comment
nn: Kommentar

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Payment
nn: Betaling

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Account
nn: Konto

en: - All -
nn: - Alle -
