Trinion client bank (1.0.1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: Default
oc: Per defaut

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Off
oc: Desactivat

en: Comment
oc: Comentari

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Payment
oc: Pagament

en: Company
oc: Societat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Account
oc: Compte

en: - All -
oc: - Tot -
