Trinion client bank (1.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Action
os: Архайд

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Number
os: Нымæц

en: Default
os: Æнæивд
