Trinion client bank (1.0.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
