Trinion client bank (1.0.1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Default
pl: Domyślny

en: Total
pl: Razem

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Off
pl: Wyłączony

en: Comment
pl: Komentarz

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Payment
pl: Płatność

en: Company
pl: Firma

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Organization
pl: Organizacja

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Account
pl: Konto

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
