Trinion client bank (1.0.1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: File
fa: فایل

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Number
fa: عدد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Off
fa: خاموش

en: Comment
fa: نظر

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Account
fa: حساب

en: ‹
fa: ›

en: ›
fa: ‹

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
