Trinion client bank (1.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Action
ps: چار

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Default
ps: تلواله

en: Upload
ps: پورته کول

en: Comment
ps: تبصره

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
