Trinion client bank (1.0.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Action
pt: Ação

en: On
pt: Ligado

en: File
pt: Ficheiro

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Number
pt: Número

en: Default
pt: Por defeito

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Payment
pt: Pagamento

en: Company
pt: Empresa

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Organization
pt: Organização

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Account
pt: Conta

en: - All -
pt: - Todos -
