Trinion client bank (1.0.1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: On
ro: Pornit

en: File
ro: Fișier

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Number
ro: Număr

en: Default
ro: Implicit

en: Upload
ro: Încarcă

en: Off
ro: Oprit

en: Comment
ro: Comentariu

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Payment
ro: Plată

en: Company
ro: Companie

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Account
ro: Cont

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
