Trinion client bank (1.0.1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Action
ru: Действие

en: On
ru: Вкл

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number
ru: Число

en: Default
ru: По умолчанию

en: Total
ru: Итого

en: Upload
ru: Закачать

en: Off
ru: Выкл

en: Comment
ru: Комментарий

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Payment
ru: Оплата

en: Company
ru: Компания

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Organization
ru: Организация

en: Offset
ru: Пропустить

en: Account
ru: Учётная запись

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Responsible
ru: Ответственный

en: List is empty
ru: Список пуст

en: On page
ru: На странице
