Trinion client bank (1.0.1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Default
sk: Predvolené

en: Total
sk: Celkom

en: Upload
sk: Nahrať

en: Off
sk: Vypnúť

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Payment
sk: Platba

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Organization
sk: Firma

en: Offset
sk: Ofset

en: Account
sk: Účet

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
