Trinion client bank (1.0.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Action
sl: Akcija

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Default
sl: Privzeto

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Comment
sl: Komentar

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Account
sl: Račun
