Trinion client bank (1.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Action
sq: Veprimi

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Account
sq: Profili
