Trinion client bank (1.0.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Default
sr: Подразумевано

en: Total
sr: Укупно

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
