Trinion client bank (1.0.1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: File
sv: Fil

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Default
sv: Förvald

en: Total
sv: Totalt

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Off
sv: Av

en: Comment
sv: Kommentar

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Payment
sv: Betalning

en: Company
sv: Företag

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Organization
sv: Organisation

en: Offset
sv: Kompensera

en: Account
sv: Konto

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
