Trinion client bank (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
