Trinion client bank (1.0.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Action
ta: செயல்

en: On
ta: சரி

en: File
ta: கோப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Number
ta: எண்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Off
ta: இல்லை

en: Comment
ta: கருத்து

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Account
ta: கணக்கு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
