Trinion client bank (1.0.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Action
te: చర్య

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Total
te: మొత్తం

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Account
te: ఖాతా

en: - All -
te: - అన్ని -
