Trinion client bank (1.0.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Off
th: ปิด

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Company
th: บริษัท

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้
