Trinion client bank (1.0.1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: On
tr: Açık

en: File
tr: Dosya

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Number
tr: Sayı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Total
tr: Toplam

en: Upload
tr: Yükle

en: Off
tr: Kapalı

en: Comment
tr: Yorum

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Payment
tr: Ödeme

en: Company
tr: Şirket

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Account
tr: Hesap

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
