Trinion client bank (1.0.1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: Default
uk: Базово

en: Total
uk: Всього

en: Upload
uk: Викласти

en: Off
uk: Вимкнено

en: Comment
uk: Коментар

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Payment
uk: Оплата

en: Company
uk: Компанія

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Organization
uk: Організація

en: Offset
uk: Зміщення

en: Account
uk: Обліковий запис

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост
