Trinion client bank (1.0.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: On
ar: في

en: File
ar: ملف

en: Number
ar: رقم

en: Upload
ar: رفع

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية
