Trinion client bank (1.0.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Default
az: Susmaya görə

en: Upload
az: Yükləmə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: - All -
az: - Hamısı -
