Trinion client bank (1.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Upload
ne: अपलोड

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Account
ne: खाता
