Trinion client bank (1.0.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Number
ur: نمبر

en: Default
ur: طے شدہ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ›
ur: ‹
