Trinion CRM (1.0.0) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: All
bo: ཡོངས

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
