Trinion CRM (1.0.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: All
eu: Guztiak

en: Post
eu: Argitalpena

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Approved
eu: Onartuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
