Trinion CRM (1.0.0) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Description
fi: Kuvaus

en: Currency
fi: Valuutta

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Text
fi: Teksti

en: Total
fi: Yhteensä

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: All
fi: Kaikki

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Off
fi: Pois päältä

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Customer
fi: Asiakas

en: Address
fi: Osoite

en: Company
fi: Yritys

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Apply
fi: Käytä

en: Company name
fi: Yrityksen nimi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Link to the entity
fi: Linkki entiteettiin
