Trinion CRM (1.0.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Post
km: ប្រកាស

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
