Trinion CRM (1.0.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: All
ku: هەموو

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
