Trinion CRM (1.0.0) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Action
ta: செயல்

en: On
ta: சரி

en: File
ta: கோப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Number
ta: எண்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Default
ta: இயல்பான

en: Text
ta: உரை

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: All
ta: எல்லா

en: Post
ta: பதிவு

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
