Trinion CRM (1.0.0) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: E-mail
tr: E-posta

en: Description
tr: Açıklama

en: Currency
tr: Para birimi

en: Action
tr: Eylem

en: On
tr: Açık

en: File
tr: Dosya

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Number
tr: Sayı

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Text
tr: Metin

en: Total
tr: Toplam

en: Contact
tr: İletişim

en: All
tr: Tümü

en: Post
tr: Gönderi

en: Off
tr: Kapalı

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Customer
tr: Müşteri

en: Address
tr: Adres

en: Desc
tr: Azalan

en: Company
tr: Şirket

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Full name
tr: Tam ad

en: Approved
tr: Onaylı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Company name
tr: Şirket adı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Link to the entity
tr: Varlığa bağlantı
