Trinion CRM (1.0.2) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Currency
sk: Mena

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Total
sk: Celkom

en: Contact
sk: Kontakt

en: All
sk: Všetky

en: Post
sk: Príspevok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Customer
sk: Zákazník

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full name
sk: Celé meno

en: Approved
sk: Schválené

en: Apply
sk: Použiť

en: Organization
sk: Firma

en: Offset
sk: Ofset

en: Company name
sk: Názov firmy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Link to the entity
sk: Odkaz na entitu.
