Trinion CRM (1.0.2) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Description
uk: Опис

en: Currency
uk: Валюта

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Text
uk: Текст

en: Total
uk: Всього

en: Contact
uk: Контакт

en: All
uk: Все

en: Post
uk: Допис

en: Logo
uk: Логотип

en: Off
uk: Вимкнено

en: Contacts
uk: Контакти

en: Comment
uk: Коментар

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Customer
uk: Покупець

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Company
uk: Компанія

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full name
uk: Повна назва

en: Approved
uk: Схвалено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Organization
uk: Організація

en: Offset
uk: Зміщення

en: Company name
uk: Назва компанії

en: Organizations
uk: Організації

en: Bank
uk: Банк

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Discount percent
uk: Відсоток знижки

en: Link to the entity
uk: Посилання до сутності
