Trinion CRM (1.0.4) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Logo
am: አርማ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Link to the entity
am: ከአካሉ ጋር አገናኝ
