Trinion CRM (1.0.4) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Contact
ast: Contautu

en: All
ast: Too

en: Post
ast: Espublizar

en: Comment
ast: Comentariu
