Trinion CRM (1.0.4) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: Contact
az: Kontakt

en: All
az: Hammısı

en: Logo
az: loqo

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Link to the entity
az: Varlıq ilə əlaqə
