Trinion CRM (1.0.4) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Logo
bn: লোগো

en: Comment
bn: মন্তব্য
