Trinion CRM (1.0.4) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Status
ca: Estat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Description
ca: Descripció

en: Currency
ca: Moneda

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Contact
ca: Contacte

en: All
ca: Tot

en: Post
ca: Enviament

en: Logo
ca: Logotip

en: Off
ca: Inactiu

en: Contacts
ca: Contactes

en: Comment
ca: Comentari

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Customer
ca: Client

en: Address
ca: Adreça

en: Company
ca: Empresa

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full name
ca: Nom complet

en: Approved
ca: Aprovat

en: Apply
ca: Aplica

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Link to the entity
ca: Enllaça a l'entitat
