Trinion CRM (1.0.4) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
