Trinion CRM (1.0.4) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: All
el: Όλες

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Off
el: Κλειστό

en: Contacts
el: Επαφές

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Customer
el: Πελάτης

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Company
el: Εταιρία

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Company name
el: Όνομα εταιρίας

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Link to the entity
el: Σύνδεσμος στην οντότητα
