Trinion CRM (1.0.4) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Contact
eo: Kontakto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Post
eo: Afiŝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Comment
eo: Komento

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske

en: Link to the entity
eo: Ligilo al la ento
