Trinion CRM (1.0.4) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Description
et: Kirjeldus

en: Currency
et: Valuuta

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text
et: Tekst

en: Total
et: Kokku

en: Contact
et: Kontakt

en: All
et: Kõik

en: Post
et: Postitus

en: Off
et: Väljas

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Customer
et: Klient

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Company
et: Asutus

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full name
et: Täisnimi

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Link to the entity
et: Viide olemile
