Trinion CRM (1.0.4) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Description
gl: Descrición

en: Currency
gl: Divisa

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: Contact
gl: Contacto

en: All
gl: Todo

en: Post
gl: Entrada

en: Logo
gl: Logotipo

en: Off
gl: Desactivado

en: Comment
gl: Comentario

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Customer
gl: Cliente

en: Address
gl: Enderezo

en: Company
gl: Compañía

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full name
gl: Nome completo

en: Approved
gl: Aprobado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Link to the entity
gl: Ligazón á entidade
