Trinion CRM (1.0.4) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Apply
gu: લાગુ કરો
