Trinion CRM (1.0.4) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Post
hy: Գրառում

en: Logo
hy: Լոգո

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
