Trinion CRM (1.0.4) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Description
is: Lýsing

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Action
is: Aðgerð

en: On
is: Virkjað

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Number
is: Númer

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Text
is: Texti

en: Total
is: Samtals

en: Contact
is: Tengiliður

en: All
is: Allt

en: Post
is: Færsla

en: Logo
is: Táknmynd

en: Off
is: Af

en: Comment
is: Ummæli

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Address
is: Heimilisfang

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Approved
is: Samþykkt

en: Apply
is: Virkja

en: Organization
is: Stofnun

en: Company name
is: Nafn fyrirtækis

en: Bank
is: Banki

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
