Trinion CRM (1.0.4) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Description
lv: Apraksts

en: Currency
lv: Valūta

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: Total
lv: Kopā

en: Contact
lv: Kontakti

en: All
lv: Visi

en: Post
lv: Ieraksts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Comment
lv: Komentārs

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Customer
lv: Klients

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
